LANACTIVE to dynamicznie rozwijająca się firma, którą tworzą zaangażowani i pełni pasji eksperci. Dzięki wysokiemu poziomowi profesjonalizmu naszych silnie zmotywowanych pracowników dostarczamy skuteczne rozwiązania, wyznaczamy nowe cele, osiągamy biznesowe sukcesy.

W polityce personalnej stawiamy na:

  • pozyskiwanie doświadczonej kadry specjalistów,
  • rozwój młodych talentów,
  • rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej,
  • doskonalenie wzajemnych relacji

Aktualna oferta:

Specjalista Działu Handlowego

Miejsce pracy : Kraków

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów i usług oferowanych przez Pracodawcę
  • Bieżąca współpraca z powierzonymi klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje, spotkania
  • Bieżąca analiza rynku
  • Monitoring i analiza porównawcza konkurencji w zakresie produktowo-cenowym
  • Reprezentowanie firmy na konferencjach krajowych oraz zagranicznych
  • Promocja produktów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku: minimum 1 rok
  • Doświadczenie w realizacji projektów systemów informatycznych
  • Znajomość instalacji teletechnicznych: SAP, CCTV, KD, SSWiN, LAN
  • Pełne zaangażowanie w powierzone zadania
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie zdobywania, ostatni rok studiów)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość oprogramowania biurowego oraz CAD
  • Język angielski – bardzo dobry

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę przy dużych inwestycjach
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole

Chcesz podjąć pracę w LANACTIVE?
Zapoznaj się z opisem naszej oferty i wyślij swoje CV na adres: biuro@lanactive.pl

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez LANACTIVE Michał Płecha. w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.